AT&T deklaruje čtvrtletní dividendu

Mohlo by se vám líbit...

7 komentářů

 1. Pavel Pavel napsal:

  Bezva, vždy potěší, když se jedna z nejvýkonnějších dojnic připomene, že zas po čtvrt roce dochází k výslužce:-)

 2. Martin Martin napsal:

  Hm, ve mě se to furt pere, za par dni divi…. jenže cim vic čtu, tak se mi nelibi dluh, je zajímavý jak proti sobě jdou dva tábory zastánců T a odpůrců. Jsem holt vahavej střelec. Čekám na snížení O a MAIN (ty vezmu)a zacinam “díp dajving” do IRM…😃

  • Ondřej Ondřej napsal:

   K tomu bych si dovolil poznamenat jen toto. Firma, která neumí pracovat s dluhem je špatná firma. Management společnosti pobírající takové prachy je pro mě důvěryhodnější než kdejaký pisálek na netu a nejde jen o prachy, ale i zodpovědnost vůči akcionářům ono ten management svým špatným rozhodnutím riskuje opravdu hodně oproti pisálkovi na netu. Jak napsal Pavel svůj dluh splácí a není v něm problém otázkou je jak moc ta akvizice přispěje k lepší budoucnosti firmy, proto zatím to nízké ocenění. Pokud to vyjde cena poroste pokud ne, zůstane zhruba stejná či klesne, ale za mě to nebude mít žádný vliv na vyplacenou dividendu či její růst. V případě že to nevyjde dle představ poroste nízkým tempem pokud to vyjde poroste rychleji. Současný dividendový výnos mi však přijde velice atraktivní a dostačující k tomu abych si počkal.

 3. Pavel Pavel napsal:

  Martine, to přeci není o dluhu, ten splácí a klesá, v tom není problém. Problém je, zda jim ta akvizice opravdu přinese efekt (nejen synergický) a “nakopne” jejich ziskovost dál.

 4. Martin Martin napsal:

  Ok, to chápu…asi počkám jak to bude pokračovat a pak koupim T za 50😃

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..