ČNB zvyšuje úrokové sazby

Mohlo by se vám líbit...

8 komentářů

 1. VSbrok VSbrok napsal:

  Jen doplním, že meziroční inflace v prosinci 2019 byla 3,2 %!!!
  Průměr inflace za celý rok 2019 byl 2,8 %!
  Zdroj: Fio.cz

  Pozn.: https://www.youtube.com/watch?v=uaICc0MeYAY

 2. Pavel Pavel napsal:

  Zrovna to video bych sem nedával, je to ztřeštěné kejhání potrefené husy, která netrefila svoji predikci a hází na jednu hromadu jen jednostranné argumenty. K argumentům svědčícím pro zvednutí sazeb se vůbec nevyjadřuje.

 3. Pavel Pavel napsal:

  A ještě k tomu to její agresivní vystupování s plamenem v očích, ta naštvanost, že se netrefila je z ní hodně vidět a zatemňuje jí mozek:-)

 4. VSbrok VSbrok napsal:

  To že se netrefila jsem z toho videa tedy nepobral. PikoŠichtu mám mám osobně vcelku rád, říkají ekonomickou pravdu natvrdo a bez příkras.

 5. Pavel Pavel napsal:

  Vždyť to tam jasně říká hned na začátku a explicitně zdůrazňuje v čase 1:04. Špatně jsi poslouchal:-)

  A ta její tragičnost srovnávat úžas nad zvednutím sazeb o 0,25% s 11. září a kurzovým závazkem? Je fakt zoufalý ten její projev plný vzteku.

  V situaci, kdy to 2 členové bankovní rady avizovali předem (že o zvýšení sazeb vážně uvažují) a když dostanou novou a negativnější prognózu od svých odborných týmů, tak takový krok je sice překvapením, ale není to žádné drama. Hezky to vysvětlil Rusnok večer v hlavních zprávách na ČT1.

 6. Pavel Pavel napsal:

  Pikokra docela jde, ale ona je prorok zkázy. Pusť si nějaká její videa stará 3 nebo více let. Budeš se usmívat, co všechno strašného už se od té doby mělo stát!

 7. Pavel Pavel napsal:

  Teď koukám, že jsem Pikorovi zkomolil jméno, to byl překlep nikoli úmysl.

 8. Pavel Pavel napsal:

  Ve světle dnes zveřejněné inflace se jeví krok ČNB jako smysluplný. Uznávají to i analytici, ačkoli se jim zvýšení sazeb v ten okamžik zdálo neadekvátní.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..