Utility: Southern Company – nejvyšší cena a nejnižší dividendový výnos

VSbrok

Investor z donucení...

Mohlo by se vám líbit...

3 Responses

  1. Mamut napsal:

    Existuje v současné době nějaká utility firma, do které by se vyplatil vstup? Zdají se mi všechny předražené.

Napsat komentář

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.

%d bloggers like this: