Jak začít – Brokeři

Ondřej

Ondřej

Už nějaký ten pátek se věnuji investování. Patřím mezi takzvané drobné investory a založením stránek investicnigramotnost.cz chci ukázat, že to může dělat opravdu každý

Mohlo by se vám líbit...

12 komentářů

 1. David.kovaru David.kovaru napsal:

  Dobrý den,
  děkuji za články, zalíbil se mi brooker Lynx. Máte nějaké tipy pro vyplnění při registraci ? Případně nějaký kupon pro výhodnejší poplatky pro registraci ? Děkuji !

  • VSbrok VSbrok napsal:

   Dobrý den,
   broker Lynx nabízí $50 bonus pokud se registrujete po stávajícího člena. Jednoduchým výpočtem tedy dojdete k 10ti nákupům “zdarma”. Tedy poplatek je normálně při nákupu stržen, ale Lynx Vám ho pak následně v příštím měsíci vrátí.
   Pokud by jste měl zájem se registrovat pode mne, tak mi prosím pošlete email na: vsbrok (zavináč) seznam (tečka) cz a domluvíme se.
   V.S.

  • Ondřej Ondřej napsal:

   Davide určitě doporučuji vyplnit registraci pravdivě. Pokud Vás zajímá jen nakupování akcií nevím o tom, že by s tím někdo měl problém. Kvůli obchodování na margin pokud jste začátečník byste musel lhát. Margin a obchodování na krátko stejné jako opce už vyžadují nějakou zkušenost. Lépe řečeno broker vyžaduje. Pro získání 50$ kontaktuj VSbroka na emailu a domluvte se. Díky za to že nás sleduješ snad se něco dovíš.

 2. SirIndy SirIndy napsal:

  Jak se u Lynx počítá ten poplatek za převod měn? Jaké je to procento z částky?

 3. Pahyll Pahyll napsal:

  Ano máte pravdu. Bohužel jsme investoři a ne web mástři či ajťáci:-D. již jsme tuto skutečnost konzultovali a tak na novinky založíme jiný účet aby se to neobjevovalo v příspěvcích uživatele. Hold jak už to tak bývá chybami se člověk učí naštěstí oproti investování nás to tady na webu nic nestojí. Díky za hodnotné podněty a přeji pěkný večer.

 1. 7.10.2017

  […] začít – založení účtu Jak začít – Brokeři Jak začít – Povinná četba pro investory Jak začít – Poměrové ukazatele Jak začít – […]

 2. 9.10.2017

  […] začít – založení účtu Jak začít – Brokeři Jak začít – Povinná četba pro investory Jak začít – Poměrové ukazatele Jak začít – […]

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..